MUZYKA ŁĄCZY_ bez tła.png

MUZYKA ŁĄCZY_ bez tła.png

2.jpgDSC02326-1024x644-copia.jpgIMG_3788.jpgpa.jpgpaa.jpgpaaa.jpgpaopa.jpgpip.jpgpipi.jpgpipipi.jpgpoo.jpgq.jpg
2.jpgDSC02326-1024x644-copia.jpgIMG_3788.jpgpa.jpgpaa.jpgpaaa.jpgpaopa.jpgpip.jpgpipi.jpgpipipi.jpgpoo.jpgq.jpg
mytrzy.jpg
 
Witamy na naszej stronie "Muzyka Łączy"! Połączyła nas pasja do muzyki i pracy z drugim Człowiekiem. Muzyka wypełnia życie zawodowe i prywatne każdej z nas. Wielką inspiracją aby szukać ciekawej i efektownej edukacji muzycznej były nasze dzieci, to właśnie one uświadomiły nam, jak wielka luka instnieje w kształceniu muzycznym w Polsce.

Od ponad trzech lat stworzyłyśmy i zagrałyśmy wspólnie ponad 160 koncertów. Przeprowadziłyśmy ponad 100 warsztatów muzycznych. Wystąpiłyśmy m.in. w takich miejscach jak: Łazienki Królewskie w Warszawie, Teatr Ochoty, Królikarnia, Dom Kultury Kadr, Kino Luna, Kino Iluzjon, Teatr Baza, Kreatywne Centrum Kultury w Bielsku Podlaskim, Wolskie Centrum Kultury, Pałac Szustra, Multimedialna Biblioteka na Tynieckiej. Gościłyśmy wielokrotnie w Polskim Radiu Dzieciom.

Naszą działalność docieniają i wspierają takie instytucje jak: TVP ABC, Portal Dziecko w Warszawie, Magazyn Dziecko, Presto, Muzyka dla Smyka w Warszawie, Teatr Baza, Kino Iluzjon, Mamotoja.pl, Qlturka, Egaga, Sklep Muzyczny Pasja.

Będąc muzykami, pedagogami, muzykoterapeutkami, instruktorkami zajęć metodą E.E. Gordona, dzielimy się  wspólnymi doświadczeniami, tworząc dzięki temu wyjątkowe wydarzenia, które łączą w sobie muzykę klasyczną z innymi gatunkami muzyki. Dzięki unikatowemu połączeniu różnych stylów muzycznych oraz zabaw i animacji, muzyka staję się bardzo przystępna dzieciom i dorosłym i pojawia się jako całość.

Muzyka Łączy kultury, pokolenia, ludzi, nacje. Muzyka jest naszą pasją i chcemy zarażać nią innych.  

Bądź z nami :) 


O NAS

ania korona.jpg

Anna Natalicz - skrzypaczka, absolwentka Akademii Muzycznej im. K. i G. Bacewiczów w Łodzi, magister sztuki [dyplom z wyróżnieniem], pedagożka, certyfikowana instruktorka zajęć umuzykalniających metodą E.E.Gordona, nauczycielka muzyki w Gimnazjum im T.Reytana w Warszawie, mama 3,5 letniej córki. Współpracuje z różnymi orkiestrami, m.in. Sinfonia Iuventus, Radomska Orkiestra Kameralna. Wykonuje muzykę kameralną w duecie z tradycyjnym japońskim instrumentem koto (Nishi no Onkyo) oraz fortepianem (Clair de Lune). Prowadzi zajęcia umuzykalniające metodą Edwina E. Gordona w Królikarni, Teatrze Ochoty, w przedszkolach i żłobkach.

28555707_10156048136002226_1112946252_o.jpg

Anna Martyniuk-Tofiluk, urodziła się w 1982 roku w Białymstoku, pianistka, magister sztuki,  absolwentka Akademii Muzycznej im.F.Chopina w Warszawie. Ukończyła Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne UMFC oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim. Koncertowała w kraju i zagranicą, występowała również jako solistka grając z orkiestrą. Wykonuje muzykę kameralną w duecie ze skrzypcami (duet Clair de Lune). Przez wiele lat pracowała jako nauczyciel fortepianu w Warszawskiej Szkole Muzycznej oraz w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznej nr.3 im.G..Bacewicz w Warszawie. Obecnie prowadzi własną klasę fortepianu. Zajmuje się również improwizacja fortepianową oraz aranżacją. Poza klasyką interesuje się muzyką rozrywkowa i jazzową. Jej pasją jest praca z drugim Człowiekiem. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Eva

Eva Piłat, urodzona w Wenezueli, jest pianistką, muzykoterapeutką, pedagogiem muzycznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia z nauki gry na fortepianie oraz zajęcia grupowe umuzykalniające i z muzykoterapii w szkołach muzycznych, żłobkach, przedszkolach i ośrodkach terapeutycznych, zarówno z dziećmi zdrowymi jak i niepełnosprawnymi. Koncertowała w różnych salach w kraju i za granicą jako solistka i w zespołach muzyki kameralnej. Jest założycielką wraz z mężem Łukaszem Świst firmy Evana Studio prowadzącą działalność pedagogiczną i muzykoterapeutyczną od 2011r.

n

Partnerzy

 

TVP_ABC-logo.jpg 

 

Swierszczyk-winieta-2017_outline.jpg

logo teatr baza_centtum kultury.jpg

        MUZYKA DLA SMYKA.jpeg

DZIECI_logo (1).jpg

 

 MTJPL_LOGO.png

 

kino_iluzjon_3 copia.jpg

 

 

presto logo_grube_biale.jpg